חיפוש למוכרים

חזור למעלה

תוכן פעיל (Active content) יוסר בהדרגה מהרשומות

מה חדש
מה הרווח שלכם
מה אתם צריכים לעשות
תשובות לשאלות נפוצות

התוכן פעיל (Active content) כבר לא יורשה בתיאורי פריטים החל מיוני 2017

מוכרים רבים עושים שימוש בתוך הרשומות בתוכן פעיל כדי לספק אינטראקטיביות, הנפשה וסרטונים באמצעות שימוש ב- JavaScript, פלאש, תכניות עזר (plug ins) וטפסי Action ב-HTML. כפי שהסברנו ב"עדכון אביב" האחרון, תוכן פעיל עלול להשפיע לרעה על חווית הקנייה על ידי עיכוב רכישות דרך מכשירים ניידים, זמני טעינה ארוכים יותר, ופגיעות גדולה יותר בהיבט של שימוש לרעה בזירת המסחר. לאור השלכות אפשריות אלה, אנו נסיר את כל התוכן הפעיל בעמודי הפריטים החל מיוני 2017. לאחר יוני 2017, רשומות הכוללות תוכן פעיל עלולות שלא להופיע כמצופה וחווית הקונה עלולה להיפגם.

חווית קנייה משופרת בכל המכשירים

על-ידי הסרת התוכן הפעיל מתיאור הפריט שלכם כבר היום, תיהנו מיד מהיתרונות הבאים:
  • זמני טעינה משופרים של הרשומות
  • הצגה אופטימלית במכשירים ניידים
  • זירת מסחר מאובטחת יותר
  • חשיפה משופרת במנועי חיפוש חיצוניים כגון גוגל
יתרונות אלה יקלו על הקונים לצפות בפריטים שלכם וכתוצאה מכך יגבר הסיכוי שירכשו מכם. בנוסף, על-ידי החלפת או הורדת התוכן הפעיל כבר היום, אתם מבטיחים כי הקונים שלכם ימשיכו לראות טקסט, תמונות ואלמנטים אחרים הכלולים בתיאור הפריט שלכם לאחר יוני 2017.

החליפו או הסירו את התוכן הפעיל ברשומות שלכם

אנו ממליצים כי תחליפו או תסירו את התוכן הפעיל בתיאור הפריט שלכם מוקדם ככל האפשר. למידע נוסף היכנסו למדריך השיטות המומלצות להחלפת תוכן פעיל בלינק הבא. במידה ואתם עושים שימוש בשותפים צד שלישי לתבניות או ווידג'טים (יישומונים), צרו עימם קשר על מנת להבין כיצד להחליף או להסיר את התוכן הפעיל בתיאור הפריט שלכם. על מנת ללמוד כיצד להפוך את הרשומות לידידותיות למובייל, הקליקו כאן. אם אתם בעלים של חנות חדשה ב-eBay, אנו ממליצים בחום שלא תשקיעו בתבניות עיצוב מותאמות אישית ב-HTML , מכיוון שאלה לא ייתמכו לאורך זמן. כחלופה, אנו ממליצים על שימוש בתבניות מובנות (Native eBay Stores experience). אנו נספק לכם מידע נוסף על תוכן פעיל בחנויות בתחילת 2017.

עיברו על תיאור הפריט שלכם בעזרת כלי התצוגה המקדימה

תוכלו להשתמש בכלי החדש שלנו לתצוגה מקדימה כדי להבין כיצד אתם מושפעים משינויים אלה. כלי זה יסייע לכם לראות כיצד התיאור שלכם יופיע כאשר התוכן הפעיל יבוטל. כדי להשתמש בכלי זה, ליחצו על אופציית התצוגה המקדימה (Preview) בחלונית תיאור הפריט (Item Description). קישור זה גלוי רק לכם, המוכרים. הקונים אינם יכולים לראות את האופציה הזו, ותצוגה מקדימה של הפריט לא תשנה בשום צורה את תיאורו.

חלופות לתוכן פעיל

אם אתם מתבססים במידה רבה על תוכן פעיל, פיתחנו עבורכם מדריך חלופות שתוכלו להיעזר בו. במקרים מסויימים, החלופה כבר זמינה בכלים הקיימים או בעמוד View Item הסטנדרטי. במקרים אחרים, אנו מספקים קודים לדוגמה המדגימים כיצד לבצע פעולה מסוימת ללא השימוש בתוכן פעיל.

תשובות לשאלות נפוצות

מה משתנה?
eBay תגביל את השימוש בתוכן פעיל בכל הרשומות החדשות בכל המכשירים, ואופציה זו לא תינתן כברירת המחדל.
מתי ייפסק השימוש בתוכן פעיל?
החל מיוני 2017, תוכן פעיל כבר לא ייטען או יופיע בפני הקונים בתיאורי הפריט שלכם.
מדוע eBay מבצעת את השינוי הזה?
מוכרים רבים משתמשים בתוכן פעיל בפריטים, הכולל בין השאר JavaScript, פלאש, תכניות עזר (plug ins) וטפסי Action ב-HTML. כפי שהסברנו ב"עדכון אביב" האחרון, תוכן פעיל עלול להשפיע לרעה על חווית הקנייה על ידי עיכוב רכישות דרך מכשירים ניידים, זמני טעינה ארוכים יותר, ופגיעות גדולה יותר בהיבט של שימוש לרעה בזירת המסחר. בניסיון לשפר את חווית הקונה הן במובייל והן בדסקטופ, eBay תבטל את השימוש בתוכן פעיל בתיאורי הפריט. אנו ממליצים כי תגבילו את השימוש שלכם בתוכן פעיל כבר מעכשיו, במטרה להשיג זמני טעינה מהירים יותר, תצוגה נקייה יותר, וחוויה בטוחה יותר של קנייה ומכירה באתר.
מהו תוכן פעיל?
מוכרים רבים משתמשים בתוכן פעיל בפריטים, הכולל בין השאר JavaScript, פלאש, תכניות עזר (plug ins) וטפסי Action ב-HTML. כפי שהסברנו ב"עדכון אביב" האחרון, תוכן פעיל עלול להשפיע לרעה על חווית הקנייה על ידי עיכוב רכישות דרך מכשירים ניידים, זמני טעינה ארוכים יותר, ופגיעות גדולה יותר בהיבט של שימוש לרעה בזירת המסחר.
איך אדע אם תיאור הפריט שלי כולל תוכן פעיל?
אם ברצונכם לבדוק כיצד נראית הרשומה שלכם ללא התוכן הפעיל, השתמשו בכלי התצוגה המקדימה (Preview) בתיאור הפריט שלכם. כלי זה לא משפיע על מה שהקונים רואים באותו הרגע. אנו מתכננים להשיק כלים נוספים כדי לעזור למוכרים שלנו לזהות ולטפל בסוגיות תוכן פעיל בתיאורי הרשומות ובחנויות.
כיצד רשומות צד שלישי וחברות שילוח עושות שימוש בתוכן פעיל בתיאור הפריט שלי או בחנות שלי?
כלים ושירותים רבים כוללים תוכן פעיל בפיצ'רים המתווספים לתיאורי הפריט או לחנויות, כגון גלריות גלילה, ווידג'טים (יישומונים) ל-cross-merchandising (סידור קטגוריות), תפריטים נפתחים (drop down menus) ותיבות חיפוש.
למה אתם מתכוונים בביטול אופציית התוכן הפעיל?
האפשרויות שמורכבות מתוכן פעיל (סרטונים, הנפשה וכולי) כבר לא ייטענו או לא יופיעו כמצופה. התוכן הסטטי ברשומה ימשיך להיות זמין ולהיראות, בעוד הרכיב הפעיל כבר לא יהיה זמין.
מה לעשות אם תיאור הפריט שלי כולל פיצ'רים שעושים שימוש בתוכן פעיל?
הסירו או החליפו את כל התוכן הפעיל על-ידי שימוש בטכניקות בטוחות וידידותיות יותר לנייד עם HTML או CSS, או השתמשו ביכולות המובנות ב- eBay. אם אתם משתמשים בספק צד שלישי שעושה שימוש בפיצ'רים שכוללים תוכן פעיל, דעו שאנו עובדים מולם למעבר לתוכן ידידותי ובטוח לנייד.
מה לעשות אם החנות שלי כוללת פיצ'רים שעושים שימוש בתוכן פעיל?
אנו ממליצים בחום לכל המוכרים להפסיק להשקיע בתבניות עיצוב מותאמות אישית ב-HTML , מכיוון שאלה לא ייתמכו לאורך זמן. כחלופה, אנו ממליצים על שימוש בתבניות מובנות (native eBay Stores experience). נספק לכם מידע נוסף על תוכן פעיל בחנויות בתחילת 2017.