חיפוש למוכרים

חזור למעלה

איציק פולנאור – מנהל תחום סחר אלקטרוני ב- Leibish & Co

הכירו את איציק פולנאור, מנהל תחום הסחר האלקטרוני ב- Leibish & Co, חברה משפחתית המתמחה בסחר ובממכר של יהלומים ותכשיטים צבעוניים לכל רחבי העולם מבסיסה שבמתחם הבורסה ברמת גן. תחום מכירת היהלומים באונליין השתנה רבות בשנים האחרונות ויחד עם eBay ישראל פיתחו בחברה פלטפורמה המשתנה יחד איתו.

 

מה אתה עושה ב- eBay?
עולם היהלומים נחשב כעולם ישן וארכאי, ואנו ב- Leibish & Co החלטנו לשנות את התפיסה ופנינו לתחום האונליין על מנת להגדיל את מאגר הלקוחות שלנו אשר אינם נמצאים בטווח הגיאוגרפי הקרוב אלינו. למרות שאנחנו עסק משפחתי האינטרנט איפשר לנו לזהות מטרות חדשות ולהגיע לקהל לקוחות חדש מבלי הצורך לפגוש אותו פנים מול פנים. eBay היא זירה עסקית מתבקשת לתהליך כזה ואנחנו ממש שמחים שהם שותפים שלנו לדרך.

 

למה כדאי  למכור ב- eBay?
הרצון לחדש, לשנות, להשקיע, תמיד היה אתגר לעסקים מהסוג שלנו. כשהצטרפתי לעסק המשפחתי הבנתי שכדי ליצור יתרון משמעותי בתחום אנחנו חייבים לזרום עם השינוי ולא להתנגד לו. הכלים ש- eBay מעניקה לי מאפשרים לי למקסם את המכירות והשיווק בעסק ומצעידות אותו קדימה.

 

איך אתה יכול לתרום מנסיונך?
גם אם אתם עוסקים בתחום עם שיטות ומתודות קבועות, אל תפחדו לחשוב מחוץ לקופסא. שינוי בתפיסה יכול לשנות לכם את העסק מקצה לקצה. מי חשב פעם שאנשים יקנו תכשיטי יוקרה באינטרנט? היום כבר אי אפשר לחשוב אחרת. מזל וברכה.